Natalie Lukianova

Дуже рекомендуємо Олену і ось чому: 1) вона відчуває людей з якими працює, це дуже важливо; 2) виконує свою роботу не помітно ( на весіллі) це дуже професійно; 3) я як людина яка співпрацювала з сотнею фотографів у зв’язку з минулою професією, хочу сказати що Олена входить в топ 3 професіонала з мого особистого списку; Але дивлячись на роботи Олени все стає ясно, фотографії не постановочні, вони живі, емоційні, це ну дуже важливий фактор. Останнє, Олена як людина дуже класна, відкрита, позитивна, емоційна!!! Однозначно рекомендую!!!


Natalie Petryshak

Оххх, як же ж добре з Оленкою!!! Коли професіонал ще й настільки емпатичний, то розморозить і розтормозить найортодоксальніших в тому плані представників))) Рекомендую, плюсую, ну, і кайфую від фоток Олени)


Viktoria Dmyterko

Дуже крутий фотограф!! Працювати з Оленкою -це одне задоволення😍 байдуже яка погода, місце, чи є сили чи ні,- головне це створити атмосферу, в якій буде комфортно, легко, затишно і їй це вдається на всі 💯 і навіть більше🥰☺️ Фото неперевершені, від перегляду яких отримуєш одне задоволення.. вони надихають.дякую💙Ти зробила нам пам’ятку на все життя🤩


Талановита….щира і справжня… фотограф, що зуміє вкласти душу у кожну світлину, наповнити її теплом, передати живі емоції. Надзвичайно легко і приємно було працювати. Дякуємо, Оленка, що розділила з нами щасливі моменти та зберегла їх у чудових знімках!!!


Olesia Hudzeliak

Оленка стала нашим сімейним фотографом 😊 Тепер всі події, які хочеться закарбувати в пам’яті, не обходяться без її професійних навичок. Щира, відкрита, талановита, завжди знайде виграшний ракурс і зловить ту неповторну мить на фото. Дякую, що знайшлася 🤗 Щиро рекомендую.


Mariana Siderius

We had a really great experience with Olenka! I wanted to get some candid, natural engagement shots of us, and these left nothing to be desired. We received a huge range of photos from a wide variety of expressions, moods, and styles. Olenka toured us around the city to some really fun places, and kept it at a pace that made us feel relaxed and like we were just out on the town, but with fantastic photos and memories as a result. Would strongly recommend her, and in fact we did – when our parents visited Ukraine we insisted they have anniversary photos taken by Olenka (my father being very reluctant in front of a camera, her ability to do just as well for them as for us is a great testament).


Orysia Marukhno

Дуже дякую Оленці за те, що так точно і ніжно передала нашу історію. Ми дуже переживали, що не зможемо відкритись (такий досвід мали вперше). Але Оленка допомогла нам зняти психологічну напругу, відкритись та просто бути собою. Я тотально закохана у результат і дуже раджу Оленку🔥🔥🔥


Olena Lahanyak

Для весільної зйомки обрали Оленку і жодного разу не пожаліли. З перших секунд фотозйомки було відчуття повної ідилії і взаєморозуміння, а фотографії з весілля перевершили всі наші очікування. Всі зворушливі та емоційні моменти вдалося закарбувати на все життя завдяки таланту і професіоналізму Оленки! Всім рекомендую на 10000%


Таня Мазепа

Найщиріша рекомендація !😍Просто неймовірно сильно люблю коли фотографує Оленка 🤩Кадри завжди душевні ☺️ Вміє зловити і показати той самий момент ! Легко працювати і бути перед камерою ! Дуже багато раз мала фотосесію і ніразу не пошкодувала , що обрала саме її !❤️ Розпис/весілля/особисті фото/ лав сторі/ сімейні / хрестини – вона фотографує все ! І получається на 10000000% краще ніж ви будете очікувати 🔥🔥🔥Дякую мільйон раз за всі кадри які ти мені робила і однозначно ще зробиш !


Ірина та Тарас

Дуже дякуємо Оленці за чудові та яскраві фото з нашого весілля!!! Легка у спілкуванні, іде на контакт, врахує побажання і завжди порадить – справжній професіонал)))


Nataliya Chopko

Дякуємо Оленці за неповторну фотосесію та професійний підхід! Талановита, неповторна і відкрита до співпраці! Час у фотостудії минає непомітно, весело та доброзичливо!


Maryana Kravets

Ми дуже дякуємо Оленці за душевну і веселу фотосесію!!!Наші дівчатка дуже тепло згадують зйомку і питають коли ми знову підемо гуляти з Оленкою!))))Якщо Ви ще шукаєте класного фотографа – не витрачайте часу!!!Ви вже його знайшли!!!


Vitysja Koval

Атлічний фотограф!) Фотосесія пройшла дуже круто, все так щиро і позитивно. Нам, друзям, батькам, діду фото дуже сподобались)) Я супер задоволена😘😘😘


Galyna Sych

Дякую Олені за чудову зйомку, було весело і кайфово!!! Файний фотограф, дякую за щирі фото, які повністю передали наші емоції в день весілля! Рекомендую 😉


Jana Kaziv 

Оленка фотограф з душею, з нею легко і природньо працювати. Мали досвід із зйомками дітей, від самого процесу получили масу задоволення. Результатом дуже задоволенні, рекомендуємо!